Google ve Google Servisleri - Google Forum Türkiye

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kadın ve Moda Sitesi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Ben Arzu Özmen 1980 Ankara doğumluyum. Lisede web tasarım bölümünü okudum fakat sadece okumak için okumuşum. Liseyi okudum fakat alanımda hiç iş yapmadım daha doğrusu hiç çalışmadım diyebilirim. İnternet ve bilgisayar ile aram iyidir aslında ama hiç kendi alanımda bir girişimim olmadı. Fakat blog yazanlara kendi başına işler yapanlara çok özenmişimdir. Özellikle Nazarca.Com da Dilek Özatmaca’ya bir ayrı özenmişimdir.
Nazarca bana ilham perisi oldu diyebilirim. Bende karar verdim dedim bende blog yazarı olup bir iş yapmak daha doğrusu başarmak istiyorum. Direk isim olarak aklıma Arzuca geldi. Bu tesadüf değil tabi ki. İlham aldığım siteye bakarak düşündüm bende bu şekilde bir şeyler yapabilir miyim diye ve yapabileceğime inandım.
Bir arkadaşımdan site kurulumu için yardım aldım ve daha sonra internette araştırmalar yaparak öğrendim. Aslında tam öğrendim denemez ama kendi çapımda öğrendim diyebilirim.
Sonuç olarak Arzuca.com adresini aldım ve bu siteyi yayınladım. Ve artık bu siteden düşüncelerimi kendi fikirlerimi, tecrübelerimi ve araştırmalarımı sizlerle paylaşmaya başladım. Umarım her şey güzel olur.
Herkesi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Umarım yazdıklarımı beğenirsiniz.
Bu arada bana yazmak istediklerinizi İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Web siteme gelince sitemde sağlıklı yaşama dair yazılar, tesettür moda, kampanyalı ürünler ve araştırmalarıma tecrübelerime dayanarak yazdığım yazıları takip edebilirsiniz. Bu yazıları yorumlayarak sizde düşünce ve görüşlerinizi herkese duyurma şansına sahipsiniz.
Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
Referans URL