Google ve Google Servisleri

Google ve Google servisleri hakkında bilgiler ve kullanımları hakkında ipuçları Google Forum TR adresinde detaylı bir şekilde sizlerle

4 Eylül 1988 yılında ”Don’t be evil” yani ”Kötü olma” sloganı ile kurulan Google günümüzde internet ortamında her alanda lider konumda. Lider konumda olmasına kanıtsa internete girilen her platformda açılan ilk sayfanın Google olması. 18 yıllık geçmişinde büyük başarılara mza atan Google bir çok alanda da  yeniliğe imza atmıştır. Google kuruluşundan günümüze bünyesine bir çok yeni servisler eklemiştir. Google servisleri ile alanlarında büyük başarılara imza atmıştır. Bizde sitemizde Google ve Google servisleri hakkında bilgiler paylaşacağız. Google servisleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

” GOOGLE SERVİSLERİ ”

Google bize hangi platformlarda hizmetler sağlıyor ? Google web ortamında neredeyse her alanda mevcut. Reklam, medya, ev ve ofis servis kategorileri altında bir çok ürün google bünyesinde yer alıyor. Bunlardan bazıları Gmail, Google Adsense, Google Adwords, Google Haberler, Google Drive, Google Plus ve Blogger gibi büyük kuruluşlar. Bu servisler hakkında detaylı bilgilere diğer konularımızda göreceksiniz.

Ayrıca Dünya devi telefon üreticilerinin kullandığı işletim sistemi Android’de Google servisleri arasında yer almaktadır.

Google ürünleri hakkında bütün bilgilere ve bu servisler hakkında merak ettiğiniz bilgilere ilerleyen konularımızda ulaşabilirsiniz.

Google ve Google servisleri hakkında bilgiler ve kullanımları hakkında ipuçları Google Forum TR adresinde detaylı bir şekilde sizlerle

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir